HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Akil JAKUPI

Personal data

Picture of Akil JAKUPI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Akil JAKUPI
Birthday (Age):01. Shkurt 1988 (36)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 02LuftetarivsTeuta100--------
Friday September 14TeutavsTirana100--------
Sunday October 07KastriotivsTeuta1001-------
Sunday October 21TeutavsSkenderbeu100--1-----
Sunday November 04TeutavsVllaznia100--1-----
Saturday November 17TeutavsBylis100--1-----
Sunday November 25LacivsTeuta100--------
Saturday December 01TeutavsTomori100--------
Saturday February 16TeutavsLuftetari100--------
Saturday February 23TiranavsTeuta100--------
Saturday March 02TeutavsBesa100--------
Sunday March 10FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday March 16TeutavsKastrioti1001-------
Saturday March 30SkenderbeuvsTeuta100--------
Sunday April 07TeutavsKukësi1001-1-----
Sunday April 21TeutavsApolonia100--------
Saturday April 27BylisvsTeuta1001-------
Friday May 03TeutavsLaci100--------
Thursday May 09TomorivsTeuta100--------
Games total19004-4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2016-17Kastrioti------------
Kategoria 1 2017-18Kastrioti------------
Kategoria 1 2015-16Kastrioti------------
Kategoria 1 2014-15Beselidhja------1-----
Kategoria Superiore 2013-14Teuta1212--2-1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Teuta11--1-------
EUROPA League 2012-13Teuta11----------
Kategoria Superiore 2012-13Teuta1111--4-4-----
Kategoria Superiore 2011-12Teuta1010--3-4---1-
EUROPA League 2010-11Besa11----1-----
Kategoria Superiore 2010-11Besa1313----6-2---
Superkupa 2010Besa------------
Kategoria Superiore 2009-10Teuta1515----51----
Career Total6464--10-2212-1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2016-172016-17KastriotiMbrojtes
Kategoria 1 2017-182016-17KastriotiMbrojtes
Kategoria 1 2015-162015-16KastriotiMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15BeselidhjaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14TeutaMbrojtes
EUROPA League 2012-132012-13TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12TeutaMbrojtes
EUROPA League 2010-112010-11BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMbrojtes
Superkupa 20102010BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaMbrojtes