HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
 Ekipi - Beselidhja [Bsl]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ibrahim BEJTEIbrahim BEJTE  Republika e Shqiperise15. Shtator 1989 (34)11--------
 Rinen DANIRinen DANI  - (-)----------
 Elson DEMIElson DEMI  Republika e Shqiperise06. Maj 1990 (34)----------
 Andi JAKUAndi JAKU  - (-)----------
 Jurgen PRENGAJurgen PRENGA  - (-)----------
 Fabjol REXHEPIFabjol REXHEPI  Republika e Shqiperise18. Dhjetor 1991 (32)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Rubin BACIRubin BACI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Mirjan BEGAJMirjan BEGAJ  Republika e Shqiperise19. Shkurt 1986 (38)------------
 Nikoll CEKUNikoll CEKU  - (-)------------
 Klejdi DIBRAKlejdi DIBRA  - (-)211-------1-
 Milan DJODJEVICMilan DJODJEVIC  - (-)211---------
 Gezardo DODAGezardo DODA  Republika e Shqiperise25. Korrik 1990 (33)------------
 Akil JAKUPIAkil JAKUPI  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1988 (36)11----1-----
 Vilion LEKAJVilion LEKAJ  - (-)------------
 Vladimir NIKOLLIVladimir NIKOLLI  Republika e Shqiperise22. Maj 1988 (36)------------
 Armando NOKAArmando NOKA  Republika e Shqiperise02. Shtator 1987 (36)------------
 Valter PERNDRECAJValter PERNDRECAJ  - (-)------------
 Klodian SEMINAKlodian SEMINA  Republika e Shqiperise19. Janar 1989 (35)11----1-----
 Arber SHYTANIArber SHYTANI  Republika e Shqiperise25. Janar 1985 (39)11----1-----
 Frederik UJKAFrederik UJKA  - (-)------------
 Dritan XHIXHADritan XHIXHA  Republika e Shqiperise- (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --3---1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elzen BIBAElzen BIBA  - (-)------------
 Donald BUSHIDonald BUSHI  - (-)------------
 Bekim ERKOCEVICBekim ERKOCEVIC  Republika e Shqiperise23. Prill 1992 (32)11----1-----
 Sajmir GJOKEJASajmir GJOKEJA  Republika e Shqiperise30. Mars 1985 (39)------------
 Mirsad GRUDAMirsad GRUDA  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Elion HAXHIUElion HAXHIU  - (-)------------
 Altin HOXHAAltin HOXHA  Republika e Shqiperise21. Tetor 1990 (33)------------
 Pjeter LEKAJPjeter LEKAJ  - (-)------------
 Orges LINIOrges LINI  - (-)------------
 Gentian MANUKAGentian MANUKA  Republika e Shqiperise02. Gusht 1991 (32)11----------
 Admir MEHJAAdmir MEHJA  Republika e Kosoves06. Maj 1986 (38)------------
 Elton MUCOLLARIElton MUCOLLARI  Republika e Shqiperise14. Shtator 1980 (43)11-1--------
 Arian NIKOLLAJArian NIKOLLAJ  - (-)------------
 Leonardo PERGJINILeonardo PERGJINI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --4---1-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Alfred ALLAMANIAlfred ALLAMANI  Republika e Shqiperise22. Mars 1983 (41)------------
 Kosta BAJICKosta BAJIC  - (-)11----------
 Ruben DANAJRuben DANAJ  - (-)------------