HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 27 Nentor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15

Player Information - Gentian MANUKA

Personal data

Picture of Gentian MANUKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Gentian MANUKA
Birthday (Age):02. Gusht 1991 (30)
Player Position:Mesfushor

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Beselidhja------------
Kategoria 1 2014-15Besa------------
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi3-3---------
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti413-1-2-----
Kategoria Superiore 2012-13Kukësi53211-1-----
Kategoria Superiore 2011-12Kamza99--213-----
Career Total211381416-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BeselidhjaMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaMbrojtes