HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2017-18
 Ekipi - Kastrioti [KAS]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Erald DOKUErald DOKU  - (-)----------
 Vladan GILJENVladan GILJEN  - (-)----------
 Erkan SPAHIJAErkan SPAHIJA  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ibrahim ARIFOVICIbrahim ARIFOVIC  - (-)------------
 Arlind CACAArlind CACA  - (-)------------
 Akil JAKUPIAkil JAKUPI  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1988 (36)------------
 Bruno KEPIBruno KEPI  Republika e Shqiperise04. Tetor 1989 (34)------------
 Redi PENGILIRedi PENGILI  - (-)------------
 Florian PEQINIFlorian PEQINI  Republika e Shqiperise30. Qershor 1985 (39)------------
 Andi REXHEPIAndi REXHEPI  - (-)------------
 Albi ROSHIAlbi ROSHI  - (-)------------
 Klodjan RUSTANIKlodjan RUSTANI  - (-)------------
 Fatjon SALLATAFatjon SALLATA  - (-)------------
 Danjele XHAFADanjele XHAFA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Enkel ALIKAJEnkel ALIKAJ  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1981 (42)------------
 Albert CACAAlbert CACA  - (-)------------
 Matko DJARMATIMatko DJARMATI  Croatia, Republic of24. Shkurt 1982 (42)------------
 Mark DODAJMark DODAJ  - (-)------------
 Dejan DOSTIDejan DOSTI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Gerald GOGAGerald GOGA  - (-)------------
 Leudan GOGALeudan GOGA  - (-)------------
 Glorian HOXHAGlorian HOXHA  - (-)------------
 Erlind KORRESHIErlind KORRESHI  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1987 (37)------------
 Fejzi KUKAFejzi KUKA  - (-)------------
 Andrea KULEAndrea KULE  Republika e Shqiperise02. Korrik 1990 (34)------------
 Denis KURTIDenis KURTI  - (-)------------
 Senad LEKAJSenad LEKAJ  - (-)------------
 Sokol NEZIRISokol NEZIRI  - (-)------------
 Klodian NURIKlodian NURI  - (-)------------
 Kehinde OWOEYEKehinde OWOEYE  - (-)------------
 Besfort QOSEBesfort QOSE  - (-)------------
 Mario ROSHIMario ROSHI  - (-)------------
 Frenklin SEFAFrenklin SEFA  - (-)------------
 Beqir SHULLAZIBeqir SHULLAZI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ervin BEQIRIErvin BEQIRI  - (-)------------
 Eni CACAEni CACA  - (-)------------
 Vilfor HYSAVilfor HYSA  Republika e Shqiperise09. Shtator 1989 (34)------------