HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Fatjon SEFA

Personal data

Picture of Fatjon SEFA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Fatjon SEFA
Birthday (Age):27. Prill 1984 (40)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday September 03BesavsTomori1001-------
Sunday September 16ShkumbinivsBesa100--------
Friday September 21BesavsTeuta100--------
Saturday September 29TiranavsBesa1011-1-----
Sunday October 07LuftetarivsBesa100--------
Saturday November 03BesavsSkenderbeu100--------
Sunday November 18BesavsVllaznia101--------
Sunday December 02BesavsBylis1001-------
Saturday March 02TeutavsBesa100--------
Sunday March 10BesavsTirana100--------
Saturday March 30FlamurtarivsBesa101--------
Saturday April 06BesavsKastrioti100--------
Saturday April 13SkenderbeuvsBesa100--------
Sunday April 21BesavsKukësi100--------
Saturday April 27VllazniavsBesa100--------
Games total15033-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2017-18Lushnja22----------
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu1239-5-2-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Skenderbeu------1-----
Kategoria Superiore 2013-14Besa1111-110-2--2--
Kategoria Superiore 2012-13Besa88-15-1-----
Kategoria 1 2012-13Lushnja------------
Kategoria 1 2011-12Lushnja33--2-------
CHAMPIONS League 2010-11Dinamo11----------
Kategoria Superiore 2010-11Besa65123-31----
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo752-1-1-----
Superkupa 2010Dinamo1-1---------
Kategoria Superiore 2009-10Dinamo16142212-4-----
Career Total675215638-141-2--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18LushnjaSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaSulmues
Kategoria 1 2012-132012-13LushnjaSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12LushnjaSulmues
CHAMPIONS League 2010-112010-11DinamoSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoMesfushor
Superkupa 20102010DinamoSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10DinamoSulmues