HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Superkupa 2010
 Ekipi - Dinamo [DIN]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Isli HIDI  Republika e Shqiperise15. Tetor 1980 (43)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Lucas Damian MALACARNE  Argentina, Argentine Republic25. Nentor 1988 (35)11----------
 Arjan PISHA  Republika e Shqiperise18. Janar 1977 (47)11----11----
 Erjon XHAFA  Republika e Shqiperise31. Maj 1982 (42)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --11----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elis BAKAJ  Republika e Shqiperise25. Qershor 1987 (37)11--1-------
 Asion DAJA  Republika e Shqiperise14. Mars 1990 (34)1-1---1-----
 Esteban Daniel GARCIA  Argentina, Argentine Republic20. Prill 1984 (40)11----------
 Sajmir GJOKEJA  Republika e Shqiperise30. Mars 1985 (39)1-1---1-----
 Roland PEQINI  Republika e Shqiperise25. Nentor 1990 (33)11---1------
 Rafael SOSA  Argentina, Argentine Republic07. Maj 1988 (36)11----------
 Emiljano VILA  Republika e Shqiperise12. Mars 1988 (36)11----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1141----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gabriel Nestor MARTIRENA  Argentina, Argentine Republic22. Janar 1987 (37)11----------
 Gjergj MUZAKA  Republika e Shqiperise26. Shtator 1984 (39)11----------
 Fatjon SEFA  Republika e Shqiperise27. Prill 1984 (40)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1141----