HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 21 - E shtunë, 06. Prill 2013 - 15:00 h

BesaKastrioti
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 06 Prill 2013
Match Time :15:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi "Besa" - Kavaja
Match referee(s):Kridens META, Denis REXHA, Gerard QIRICI, Elvis PEZA
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 88' : Sokol CIKALLESHI ( 1 )
  Gol
  • 25' : Sokol CIKALLESHI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 45' : Meglid MIHANI ( 1 )
   • 18' : Erjon 'Gani' XHAFA ( 1 )
   • 24' : Renaldo KALARI ( 1 )
   • 80' : Eduard TANUSHI ( 1 )