HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E hënë, 03. Shtator 2012 - 20:00 h

BesaTomori
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 03 Shtator 2012
Match Time :20:00 h
 
Match referee(s):Kridens META, Laver ALLA
 

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

    Zevendesimet

    Eventet
   Gol
   • 47' : Fatjon SEFA ( 1 )
   • 7' : Meglid MIHANI ( 1 )
   • 71' : Bernard BERISHA ( 1 )
    Karton i kuq
     • 66' : Charles OFOYEN ( 1 | Faull )
     Karton i verdhe
     • 51' : Meglid MIHANI ( 1 | Faull )
     • 53' : Alechenwu ABRAHAM ( 1 | Faull )
     • 57' : Idriz BATHA ( 1 | Faull )
     • 78' : Daniel ROSHI ( 1 | Faull )
     • 94' : Ervis KAJA ( 1 | Faull )
     • 66' : Ervin LLANI ( 1 | Protesta )
     Karton i verdhe-kuq
     • 75' : Idriz BATHA ( 1 | Faull )