HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Ervin REXHA

Personal data

Picture of Ervin REXHA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ervin REXHA
Birthday (Age):01. Nentor 1991 (32)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 25TomorivsTirana100--------
Monday September 03BesavsTomori100--------
Sunday September 16TomorivsFlamurtari100--------
Sunday September 23KastriotivsTomori100--------
Sunday September 30TomorivsSkenderbeu100--------
Saturday December 01TeutavsTomori100--------
Saturday March 09SkenderbeuvsTomori101--1-----
Sunday April 07TomorivsApolonia100--1-----
Friday April 12BylisvsTomori100--------
Saturday April 27LuftetarivsTomori100--------
Thursday May 09TomorivsTeuta100--------
Games total1101--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni4311-11-----
Kategoria 1 2014-15Luftetari------------
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2012-13Tomori55----2-----
Kategoria Superiore 2011-12Laci3211--2-----
Kategoria Superiore 2010-11Laci862-1-------
Career Total201642115-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15LuftetariMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11LaciMesfushor