HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 18 - E shtunë, 09. Mars 2013 - 15:00 h

SkenderbeuTomori
42

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 09 Mars 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Laver ALLA, Devis KORESHI, Nuri RAPAJ, Skerdi GRECA
 
Spektatore: 1.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 34' : Sabien LILAJ ( 1 )
 • 38' : Ilirjan CAUSHAJ ( 1 )
 • 45' : Sebino PLAKU ( 1 )
 • 48' : Sebino PLAKU ( 1 )
 • 33' : Spartak ELMAZI ( 1 )
 • 64' : Aldo MITRAJ ( 1 )
Karton i verdhe
 • 87' : Ivan GVOZDENOVIC ( 1 )
 • 88' : Sabien LILAJ ( 1 )
 • 88' : Pero PEJIC ( 1 )
 • 16' : Ervin REXHA ( 1 )
 • 93' : Ervin LLANI ( 1 )