HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 4 - E diel, 23. Shtator 2012 - 15:00 h

KastriotiTomori
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 23 Shtator 2012
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Ditmar JUBICA
 
Spektatore: 700
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Eventet
  Demtim
   • 73' : Jurica VRUCINA ( 1 | Demtim ne Gju )
   Gol
   • 35' : Archi FATAKI ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 51' : Isidor SEKSERI ( 1 | Faull )
    • 40' : Gersi ARBRI ( 1 | Faull )
    • 64' : Spartak ELMAZI ( 1 | Faull )