HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 24 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 15 - E diel, 04. Mars 2012 - 14:00 h

FlamurtariTeuta
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 04 Mars 2012
Match Time :14:00 h
Match number :6
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Ermal BARUSHI, Elvis PEZA, Blendi BRESHANI, Gerard QIRICI
 
Spektatore: 4.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
  • 58' : Fernando Da SILVA ( 1 )
  • 62' : Flamur TAHIRI ( 1 )
  Gol
  • 65' : Pero PEJIC ( 1 )
  • 50' : Ansi NIKA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 12' : Ndricim SHTUBINA ( 1 | Faull )
  • 90' : Gentian MUCA ( 1 | Loje e Rrezikshme )
  • 17' : Mirel COTA ( 1 | Faull )
  • 2' : Flamur TAHIRI ( 1 | Faull )
  • 35' : Fernando Da SILVA ( 1 | Faull )