HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 31 Mars 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 18 - E shtunë, 24. Mars 2012 - 15:00 h

TeutaApolonia
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 24 Mars 2012
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Gazmend BIMI, Edvin HOXHA, Robert SHOSHI, Klodian VARGU
 
Spektatore: 1.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 57' : Albi DOSTI ( 1 )
  • 75' : Brunild PEPA ( 1 )
  • 92' : Julian GERXHO ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 44' : Tefik OSMANI ( 1 )
  • 40' : Andi RIBAJ ( 1 )
  • 48' : Ledian MUCAJ ( 1 )
  • 52' : Kehinde Olakule ALO ( 1 )