HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 06 Dhjetor 2022
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 15 - E diel, 04. Mars 2012 - 14:00 h

SkenderbeuDinamo
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 04 Mars 2012
Match Time :14:00 h
Match number :2
 
Playground :Fusha Sportive Peqin
Match referee(s):Enea JORGJI
 
Spektatore: 200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
 • 29' : Unkown Person ( 0 | thuhen doren e majte )
  Gol
  • 39' : Gjergj MUZAKA ( 1 )
  • 73' : Gjergj MUZAKA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 40' : Gjergj MUZAKA ( 1 | per mbulimin e fytyres me fanell )
   • 43' : Davor BRATIC ( 1 )
   • 20' : Matko DJARMATI ( 1 )