HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Bledi VASHAKU

Personal data

Picture of Bledi VASHAKU
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Bledi VASHAKU
Birthday (Age):08. Nentor 1981 (42)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday September 10VllazniavsLaci100------
Friday September 16LacivsBylis100------
Sunday October 02LacivsSkenderbeu100------
Friday October 14TomorivsLaci100--1---
Sunday October 23LacivsDinamo100------
Sunday October 30ShkumbinivsLaci100------
Friday November 04PogradecivsLaci100------
Friday November 18LacivsKamza100------
Sunday November 27TeutavsLaci100------
Sunday December 04LacivsKastrioti100------
Saturday December 17TiranavsLaci100------
Friday December 23LacivsFlamurtari100------
Sunday March 11LacivsApolonia100------
Sunday March 25LacivsTomori100------
Sunday April 01DinamovsLaci100------
Monday April 09LacivsShkumbini101------
Sunday April 22KamzavsLaci100------
Wednesday April 25LacivsTeuta100------
Sunday April 29KastriotivsLaci100------
Saturday May 12FlamurtarivsLaci100------
Games total2001--1---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria 1 2014-15Tomori----------
Kategoria Superiore 2012-13Laci22--------
Kategoria Superiore 2011-12Laci1010-1--1---
Kategoria Superiore 2010-11Laci1515----4---
Kategoria Superiore 2009-10Teuta1091---1---
Career Total373611--6---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15TomoriPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13LaciPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12LaciPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11LaciPortier
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaPortier