HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 23 - E mërkurë, 25. Prill 2012 - 17:00 h

ShkumbiniKastrioti
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 25 Prill 2012
Match Time :17:00 h
Match number :5
 
Playground :Fusha Sportive Peqin
Match referee(s):Ilir TARTARAJ, Emirjon SINO, Shkelqim GUCE, Nuri RAPAJ
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 48' : Elton MUCOLLARI ( 1 )
  Karton i kuq
  • 47' : Papa Albaye DIOP ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 86' : Fejzo SHENAJ ( 1 )
   • 12' : Dejan OGNJANOVIC ( 1 )
   • 37' : Djordje CETKOVIC ( 1 )
   • 51' : Isidor SEKSERI ( 1 )
   • 77' : Fatmir CACA ( 1 )