HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Nertil STOJA

Personal data

Picture of Nertil STOJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Nertil STOJA
Birthday (Age):11. Tetor 1986 (37)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29LushnjavsLuftetari100--------
Tuesday September 01LuftetarivsPogradeci100--------
Saturday September 12MemaliajvsLuftetari100--------
Saturday September 19LuftetarivsBilisht Sport101--------
Saturday September 26BurrelivsLuftetari1001-------
Saturday October 03LuftetarivsPartizani100--------
Sunday October 18SopotivsLuftetari100--------
Saturday October 24LuftetarivsBylis100--------
Saturday October 31SkraparivsLuftetari1002-------
Saturday November 07BeselidhjavsLuftetari1011-------
Saturday November 21LuftetarivsAda100--1-----
Saturday November 28TurbinavsLuftetari100--------
Saturday December 05LuftetarivsElbasani100--------
Saturday December 12KamzavsLuftetari1011-------
Saturday December 19LuftetarivsGramshi100--1-----
Saturday January 30LuftetarivsLushnja100--1-----
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj100--------
Saturday February 20Bilisht SportvsLuftetari1001-1-----
Saturday February 27LuftetarivsBurreli100--1-----
Games total19036-5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2013-14Luftetari------------
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari44-1--2---1-
Kategoria 1 2011-12Luftetari22----------
Kategoria 1 2009-10Luftetari1010-16-5-----
Career Total1616-26-7---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12LuftetariMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10LuftetariPLAYERS