HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E shtunë, 12. Shtator 2009 - 05:30 h

MemaliajLuftetari
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 12 Shtator 2009
Match Time :05:30 h
 
Playground :Fusha Sportive Memaliaj
Match referee(s):Kreshnik CJAPI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


 Eventet
Gol
 • 76' : Areldo BULLGARI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 46' : Adelajd CAUSHI ( 1 )
  • 48' : Heklan JAUPI ( 1 )
  • 73' : Grantil ALIAJ ( 1 )
  • 85' : Areldo BULLGARI ( 1 )
  • 45' : Besmir SINANI ( 1 )
  • 46' : Ardian KOLA ( 1 )
  • 48' : Erald PUSTINA ( 1 )
  • 79' : Bashkim GAXHAJ ( 1 )
  • 82' : Neritan NOVI ( 1 )