HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 28 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Dritan SEFERI

Personal data

Picture of Dritan SEFERI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Dritan SEFERI
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29MemaliajvsBylis100--------
Wednesday September 02SkraparivsMemaliaj1001-1-----
Saturday September 12MemaliajvsLuftetari100--------
Saturday September 19BeselidhjavsMemaliaj100--------
Saturday September 26MemaliajvsTurbina1001-------
Saturday October 03KamzavsMemaliaj101--------
Saturday October 17MemaliajvsLushnja100--------
Saturday October 24ElbasanivsMemaliaj100--------
Saturday October 31MemaliajvsPogradeci100--1-----
Saturday November 07MemaliajvsBurreli101--------
Saturday December 05Bilisht SportvsMemaliaj100--1-----
Saturday December 19SopotivsMemaliaj100--------
Saturday February 06MemaliajvsSkrapari100--1-----
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010--------
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj100--1-----
Saturday March 06MemaliajvsKamza101--------
Saturday March 20LushnjavsMemaliaj100--------
Saturday March 27MemaliajvsElbasani100--------
Games total17132-5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2009-10Memaliaj99-23-5-----
Career Total99-23-5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2009-102009-10MemaliajSulmues