HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E mërkurë, 02. Shtator 2009 - 05:30 h

SkrapariMemaliaj
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 02 Shtator 2009
Match Time :05:30 h
 
Playground :Fusha Sportive Skrapar
Match referee(s):Laver ALLA
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
COACH
   CLUB YOUTH MANAGER

      Zevendesimet

      Eventet
     Gol
     • 75' : Fatjon IMERAJ ( 1 )
     • 70' : Dritan SEFERI ( 1 )
     Karton i verdhe
     • 30' : Unkown Person ( 1 )
     • 73' : Elton BREGU ( 1 )
     • 74' : Redi HARKA ( 1 )
     • 74' : Dritan SEFERI ( 1 )
     • 9' : Alban SHARKA ( 1 )