HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 28 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Ervin MERDANI

Personal data

Picture of Ervin MERDANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ervin MERDANI
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday August 29MemaliajvsBylis100------
Wednesday September 02SkraparivsMemaliaj100------
Saturday September 26MemaliajvsTurbina100------
Saturday October 03KamzavsMemaliaj100------
Saturday October 17MemaliajvsLushnja100------
Saturday October 31MemaliajvsPogradeci100------
Saturday November 07MemaliajvsBurreli100------
Saturday November 21GramshivsMemaliaj100------
Saturday November 28MemaliajvsPartizani100--1---
Saturday December 05Bilisht SportvsMemaliaj100------
Saturday December 12MemaliajvsAda100------
Saturday December 19SopotivsMemaliaj100------
Saturday January 30BylisvsMemaliaj100------
Saturday February 06MemaliajvsSkrapari100------
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj100-1----
Saturday March 06MemaliajvsKamza100--1---
Saturday March 20LushnjavsMemaliaj100------
Saturday March 27MemaliajvsElbasani101------
Games total1801-12---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria 1 2009-10Memaliaj1010-1-12---
Career Total1010-1-12---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2009-102009-10MemaliajPortier