HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 01 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Blerim ALLBANI

Personal data

Picture of Blerim ALLBANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Blerim ALLBANI
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29GramshivsSkrapari100--1-----
Wednesday September 02SkraparivsMemaliaj100--------
Saturday September 12SkraparivsBilisht Sport100--1-----
Saturday September 19SopotivsSkrapari100--------
Saturday September 26SkraparivsBylis100--------
Saturday October 03TurbinavsSkrapari100--------
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja100--------
Saturday October 24AdavsSkrapari100--------
Saturday October 31SkraparivsLuftetari100--1-----
Saturday November 21SkraparivsKamza100--------
Saturday November 28ElbasanivsSkrapari100--------
Saturday December 05SkraparivsBurreli100--------
Saturday December 12LushnjavsSkrapari100--------
Saturday December 19SkraparivsPartizani100--------
Games total1400--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2011-12Skrapari33----------
Kategoria 1 2009-10Skrapari88----3-----
Career Total1111----3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2011-122011-12SkrapariMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10SkrapariPLAYERS