HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 24 Maj 2022
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E shtunë, 24. Tetor 2009 - 03:30 h

AdaSkrapari
71

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 24 Tetor 2009
Match Time :03:30 h
 
Match referee(s):Labian MUSTAFARAJ
 

 Formacionet
PLAYERS
   Portier
    GOALKEEPER
      Mbrojtes
       DEFENDER
         Mesfushor
          MIDFIELDER
            Sulmues
             FORWARD
               TEAM STAFF
                 COACHES
                   COACH
                     HEAD COACH
                       MAINTAINER TEAM
                         MAINTAINER
                           MEDICAL STAFF
                             CLUB STAFF
                               Drejtor Sportiv
                                 CLUB YOUTH MANAGER

                                    Zevendesimet

                                    Eventet
                                   Gol
                                   • 0' : Bledar PERFATI ( 1 | Penallti )
                                   • 14' : Jurgen GJINI ( 1 )
                                   • 23' : Jurgen GJINI ( 1 )
                                   • 28' : Etrit NIKA ( 1 )
                                   • 34' : Indrit TULA ( 1 )
                                   • 42' : Jurgen GJINI ( 1 )
                                   • 92' : Elidon DOCI ( 1 )