HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Ekipi - Skrapari [SKR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Leart KRUJA  Republika e Shqiperise10. Nentor 1988 (35)44--------
 Lulëzim SPIRAJ  - (-)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Blerim ALLBANI  Republika e Shqiperise- (-)55----------
 Edmond CEREPI  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1984 (40)55----1-----
 Klaudio HOXHA  Republika e Shqiperise- (-)1-1---------
 Taulant PAPLEKA  - (-)22-1--------
 Marius SULA  - (-)1-1---------
 Esli VARGU  - (-)44-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Olsi BAJOLLARI  Republika e Shqiperise17. Prill 1985 (39)------------
 Denis BEJLERI  Republika e Shqiperise- (-)33-2--1-----
 Florjan BIBA  Republika e Shqiperise03. Maj 1989 (35)44-1--------
 Ernest DAJA  Republika e Shqiperise23. Tetor 1991 (32)1-1---------
 Aldo DURO  Republika e Shqiperise23. Shkurt 1991 (33)22-1--1-----
 Bedri GRECA  - (-)2111--------
 Andi HASA  Republika e Shqiperise26. Gusht 1990 (33)1-1---------
 Ervis ISMOLLI  - (-)------------
 Rigest KARAJ  - (-)55----------
 Hekuran KORRESHI  Republika e Shqiperise30. Maj 1987 (37)55--2-1-----
 Skerdi PASHAKO  Republika e Shqiperise04. Shtator 1987 (36)44--1-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-5-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ervin BEQIRI  - (-)------------
 Durim BRATA  Republika e Shqiperise- (-)44--4-------
 Fabio KILLO  - (-)11-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 7-5-----
 Stafi i Skrapari [Skrapari]

 Funksioni
Edmond DALIPI  Republika e Shqiperise03. Mars 1972 (52)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer