HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Maj 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E shtunë, 29. Gusht 2009 - 06:00 h

GramshiSkrapari
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 29 Gusht 2009
Match Time :06:00 h
 
Playground :Stadiumi Gramsh
Match referee(s):Blerim ZIRI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
MIDFIELDER
   Sulmues
   TEAM STAFF
     COACH
       MAINTAINER
         CLUB STAFF
           Drejtor Sportiv

              Zevendesimet

              Eventet
             Gol
             • 20' : Mikel BASRI ( 1 )
             • 30' : Elton VELESHNJA ( 1 )
             Karton i verdhe
             • 28' : Mikel BASRI ( 1 )
             • 31' : Sajmir BARDHI ( 1 )
             • 45' : Ervis AGOLLI ( 1 )
             • 43' : Blerim ALLBANI ( 1 )
             • 45' : Aulent GURI ( 1 )
             • 45' : Redi HARKA ( 1 )
             • 46' : Olsi ALUSHI ( 1 )
             • 68' : Unkown Person ( 1 )