HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 06 Tetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Elis METAJ

Personal data

Picture of Elis METAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Elis METAJ
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29GramshivsSkrapari100--------
Wednesday September 02Bilisht SportvsGramshi100--------
Saturday September 12GramshivsBeselidhja100--------
Saturday September 19BylisvsGramshi101--------
Saturday September 26GramshivsAda010--------
Saturday September 26GramshivsAda010--------
Saturday September 26GramshivsAda010--------
Saturday September 26GramshivsAda010--------
Saturday September 26GramshivsAda010--------
Saturday September 26GramshivsAda010--------
Saturday September 26GramshivsAda010--------
Saturday September 26GramshivsAda010--------
Saturday September 26GramshivsAda010--------
Saturday September 26GramshivsAda010--------
Saturday September 26GramshivsAda010--------
Saturday September 26GramshivsAda010--------
Saturday September 26GramshivsAda010--------
Saturday September 26GramshivsAda010--------
Saturday September 26GramshivsAda010--------
Saturday September 26GramshivsAda010--------
Saturday September 26GramshivsAda010--------
Saturday September 26GramshivsAda010--------
Saturday September 26GramshivsAda010--------
Saturday September 26GramshivsAda010--------
Saturday October 17GramshivsTurbina100--------
Saturday October 24KamzavsGramshi100--------
Saturday October 31GramshivsElbasani100--------
Saturday November 07LushnjavsGramshi100--1-----
Saturday November 21GramshivsMemaliaj100--------
Saturday November 28BurrelivsGramshi100--------
Saturday December 05PartizanivsGramshi100--------
Saturday December 19LuftetarivsGramshi100--------
Games total12201--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Naftetari------------
Kategoria 1 2010-11Gramshi22----1-----
Kategoria 1 2009-10Gramshi25520---1-----
Career Total27720---2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15NaftetariMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11GramshiMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10GramshiPLAYERS