HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E shtunë, 17. Tetor 2009 - 03:30 h

GramshiTurbina
40

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 17 Tetor 2009
Match Time :03:30 h
 
Playground :Stadiumi Gramsh
Match referee(s):Servet BOGDANI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


 Eventet
Gol
 • 48' : Elton CENO ( 1 )
 • 54' : Charles CHIBUIKE UDEKE ( 1 )
 • 70' : Mikel BASRI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 1' : Elton CENO ( 1 )
  • 35' : Mikel BASRI ( 1 )
  • 35' : Odise MATRAKU ( 1 )
  • 38' : Ervis KAFAZi ( 1 )