HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Ervis KAFAZi

Personal data

Picture of Ervis KAFAZi
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ervis KAFAZi
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 19TurbinavsBurreli0101-1-----
Saturday September 19TurbinavsBurreli0101-1-----
Saturday September 19TurbinavsBurreli0101-1-----
Saturday September 19TurbinavsBurreli0101-1-----
Saturday September 19TurbinavsBurreli0101-1-----
Saturday September 19TurbinavsBurreli0101-1-----
Saturday September 19TurbinavsBurreli0101-1-----
Saturday September 19TurbinavsBurreli0101-1-----
Saturday September 19TurbinavsBurreli0101-1-----
Saturday September 19TurbinavsBurreli0101-1-----
Saturday September 19TurbinavsBurreli0101-1-----
Saturday September 19TurbinavsBurreli0101-1-----
Saturday September 19TurbinavsBurreli0101-1-----
Saturday September 19TurbinavsBurreli0101-1-----
Saturday September 19TurbinavsBurreli0101-1-----
Saturday September 19TurbinavsBurreli0101-1-----
Saturday September 19TurbinavsBurreli0101-1-----
Saturday September 19TurbinavsBurreli0101-1-----
Saturday September 19TurbinavsBurreli0101-1-----
Saturday September 19TurbinavsBurreli0101-1-----
Saturday September 26MemaliajvsTurbina100--------
Saturday October 03TurbinavsSkrapari1002-------
Saturday October 17GramshivsTurbina100--1-----
Saturday October 24TurbinavsSopoti1001-------
Saturday October 31PartizanivsTurbina101--------
Saturday November 07TurbinavsBylis100--------
Saturday November 21Bilisht SportvsTurbina100--1-----
Saturday December 05AdavsTurbina100--1-----
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja1002-------
Saturday December 19TurbinavsKamza1001-1-----
Saturday January 30TurbinavsPogradeci100--------
Saturday February 06LushnjavsTurbina100--------
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj100--------
Saturday March 06SkraparivsTurbina100--1-----
Saturday March 27SopotivsTurbina100--------
Games total1520126-25-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Shkumbini------------
Kategoria 1 2013-14Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini1-1---1-----
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini7522--2-----
Kategoria 1 2010-11Gramshi11----11----
Kategoria 1 2009-10Turbina27720-7-6-----
Career Total36132327-101----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15ShkumbiniSulmues
Kategoria 1 2013-142013-14ShkumbiniSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11GramshiSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10TurbinaPLAYERS