HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Ekipi - Turbina [TUR]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Arber ALIUArber ALIU  Republika e Shqiperise- (-)5111402
0Gentian BAJRAKTARIGentian BAJRAKTARI  Republika e Shqiperise- (-)----
0Gazmend BREGAJGazmend BREGAJ  Republika e Shqiperise- (-)211-
0Shyqyri BYLYKUShyqyri BYLYKU  Republika e Shqiperise- (-)1212-2
0Florenc CAUSHIFlorenc CAUSHI  Republika e Shqiperise- (-)----
0Djibril CISSOKODjibril CISSOKO  Senegal, Republic of- (-)11--
0Ervis KAFAZiErvis KAFAZi  Republika e Shqiperise- (-)3515201
0Bledi KELLICIBledi KELLICI  Republika e Shqiperise25. Korrik 1987 (36)----
0Kartil LOSHIKartil LOSHI  Republika e Shqiperise- (-)80-80-
0Ivi MATAIvi MATA  Republika e Shqiperise- (-)1-1-
0Odise MATRAKUOdise MATRAKU  Republika e Shqiperise- (-)3616203
0Elis METAJElis METAJ  Republika e Shqiperise- (-)55--
0Kejdi NELAKejdi NELA  Republika e Shqiperise- (-)81-81-
0Redi PAPINARIRedi PAPINARI  Republika e Shqiperise- (-)10551005
0Ergys REXHAErgys REXHA  Republika e Shqiperise11. Janar 1998 (26)11-1
0Daniel ROSHIDaniel ROSHI  Republika e Shqiperise- (-)10551004
0Elio RRAPOElio RRAPO  Republika e Shqiperise- (-)----
0Ermal TUJANIErmal TUJANI  Republika e Shqiperise- (-)21120-
0Sokol XHAXHOSokol XHAXHO  Republika e Shqiperise- (-)1616--
0Dritan XHIXHADritan XHIXHA  Republika e Shqiperise- (-)1111--
Total
 
 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Leonsio GUMALeonsio GUMA  Republika e Shqiperise- (-)871-------
0Eni MALAJEni MALAJ  Republika e Shqiperise- (-)1313---13---
0Klodian SPAHIUKlodian SPAHIU  Republika e Shqiperise- (-)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -13---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Altin MALLUTAAltin MALLUTA  Republika e Shqiperise- (-)1715281-4-----
0Skerdi PASHASkerdi PASHA  Republika e Shqiperise- (-)2121-2--3-----
0Drilon SINANIDrilon SINANI  Republika e Shqiperise07. Prill 1989 (35)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1110-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Richard BOKATOLARichard BOKATOLA  Congo, Republic of the11. Prill 1978 (46)1616-12-3-----
0Bledar KOTORRIBledar KOTORRI  Republika e Shqiperise- (-)2120153-3-----
0Matios METAJMatios METAJ  Republika e Shqiperise- (-)1818-34-7-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 10123-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Fatjon GJANAFatjon GJANA  Republika e Shqiperise- (-)135821-1-----
0Djibril SISSOKODjibril SISSOKO  Senegal, Republic of- (-)------------
0Renato SULARenato SULA  Republika e Shqiperise06. Korrik 1986 (37)55--2-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 13125-----