HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Fatjon GJANA

Personal data

Picture of Fatjon GJANA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Fatjon GJANA
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday September 02TurbinavsLushnja010--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday November 07TurbinavsBylis010--------
Saturday November 21Bilisht SportvsTurbina010--1-----
Saturday November 28TurbinavsLuftetari101--------
Saturday December 05AdavsTurbina100--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja101--------
Saturday December 19TurbinavsKamza010--------
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010--------
Saturday February 06LushnjavsTurbina010--------
Saturday February 13TurbinavsElbasani1001-------
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010--------
Saturday March 20TurbinavsGramshi100--------
Games total5821-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2009-10Turbina94521-1-----
Career Total94521-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2009-102009-10TurbinaSulmues