HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 29 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Matios METAJ

Personal data

Picture of Matios METAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Matios METAJ
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29PogradecivsTurbina100--------
Wednesday September 02TurbinavsLushnja100--------
Saturday September 12ElbasanivsTurbina100--------
Saturday September 19TurbinavsBurreli100--1-----
Saturday September 26MemaliajvsTurbina100--------
Saturday October 17GramshivsTurbina100--------
Saturday October 24TurbinavsSopoti1011-------
Saturday October 31PartizanivsTurbina101--1-----
Saturday November 21Bilisht SportvsTurbina100--------
Saturday November 28TurbinavsLuftetari1001-1-----
Saturday December 05AdavsTurbina100--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja1001-------
Saturday December 19TurbinavsKamza100--1-----
Saturday January 30TurbinavsPogradeci100--1-----
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj100--1-----
Saturday March 06SkraparivsTurbina100--1-----
Saturday March 20TurbinavsGramshi100--------
Saturday March 27SopotivsTurbina101--------
Games total18033-7-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2013-14Mamurras------------
Kategoria 1 2009-10Turbina99-14-7-----
Career Total99-14-7-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14MamurrasMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10TurbinaMesfushor