HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Efstrat BILLA

Personal data

Picture of Efstrat BILLA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Efstrat BILLA
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday September 26GramshivsAda100------
Monday October 05PogradecivsGramshi100------
Saturday October 17GramshivsTurbina100------
Saturday October 24KamzavsGramshi100------
Saturday October 31GramshivsElbasani100------
Saturday November 07LushnjavsGramshi100------
Saturday November 21GramshivsMemaliaj100------
Saturday November 28BurrelivsGramshi100------
Saturday December 05PartizanivsGramshi100------
Saturday December 12GramshivsSopoti100------
Saturday December 19LuftetarivsGramshi100------
Saturday January 30SkraparivsGramshi100--1---
Saturday February 06GramshivsBilisht Sport100------
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi100------
Saturday February 20GramshivsBylis100------
Saturday February 27AdavsGramshi100------
Saturday March 06GramshivsPogradeci100------
Saturday March 20TurbinavsGramshi100-1----
Saturday March 27GramshivsKamza100------
Games total1900-11---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria 1 2010-11Gramshi22----1---
Kategoria 1 2009-10Gramshi99---11---
Career Total1111---12---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2010-112010-11GramshiPortier
Kategoria 1 2009-102009-10GramshiPortier