HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 01 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Dejan DOSTI

Personal data

Picture of Dejan DOSTI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Dejan DOSTI
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29GramshivsSkrapari010--------
Saturday September 12SkraparivsBilisht Sport010--------
Saturday September 19SopotivsSkrapari101--1-----
Saturday October 03TurbinavsSkrapari100--------
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja100--------
Saturday October 24AdavsSkrapari100--------
Saturday October 31SkraparivsLuftetari100--------
Monday November 09PogradecivsSkrapari101--------
Saturday November 21SkraparivsKamza100--------
Saturday November 28ElbasanivsSkrapari100--------
Saturday December 05SkraparivsBurreli101--------
Saturday December 12LushnjavsSkrapari100--1-----
Saturday December 19SkraparivsPartizani100--1-----
Saturday February 06MemaliajvsSkrapari100--------
Saturday February 20SkraparivsSopoti100--------
Saturday March 06SkraparivsTurbina100--1-----
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari100--1-----
Saturday March 27SkraparivsAda100--------
Games total1623--5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2016-17Kastrioti------------
Kategoria 1 2017-18Kastrioti------------
Kategoria 1 2015-16Kastrioti------------
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia312---1-----
Kategoria 1 2013-14Apolonia11----------
Kategoria 1 2012-13Mamurras------------
Kategoria 1 2012-13Elbasani------------
Kategoria 1 2011-12Elbasani11----------
Kategoria 1 2011-12Mamurras11----1-----
Kategoria 1 2009-10Skrapari9811--5-----
Career Total151231--7-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2016-172016-17KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2017-182016-17KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2015-162015-16KastriotiMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ApoloniaMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13MamurrasMbrojtes
Kategoria 1 2012-132012-13ElbasaniMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12ElbasaniMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12MamurrasMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10SkrapariMbrojtes