HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Ekipi - Mamurras [MAM]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Erikson AGA  - (-)----------
 Hasan MYRTA  Republika e Shqiperise15. Gusht 1986 (37)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Edion BACI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Rubin BACI  Republika e Shqiperise- (-)33--2-1-----
 Miguel CFARKU  Republika e Shqiperise10. Prill 1988 (36)------------
 Arben DEMAJ  Republika e Shqiperise- (-)321---1-----
 Dejan DOSTI  Republika e Shqiperise- (-)33----1-----
 Shpëtim HASANI  - (-)------------
 Bledar KOTORRI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Odise MATRAKU  Republika e Shqiperise- (-)33----------
 Armando NOKA  Republika e Shqiperise02. Shtator 1987 (36)321---------
 Eugen SHIMA  - (-)33-12-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4-3-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erald BEGOLLI  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1984 (40)------------
 Ardian CARA  - (-)1-1---1-----
 Alban DASHI  Republika e Shqiperise25. Shtator 1989 (34)------------
 Eduard GECAJ  - (-)33----------
 Klajden HYSA  - (-)33-2--1-----
 Edison LIKA  - (-)------------
 Mateos METAJ  - (-)22----1-----
 Erald PUSTINA  Republika e Shqiperise- (-)2111--------
 Ymer QOKU  - (-)11----------
 Elvis SHARRA  - (-)22-2--------
 Ledian TAULLAU  Republika e Shqiperise10. Korrik 1986 (38)------------
 Astrit VOGLI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Rigers XHELILI  - (-)2-2---------
 Edison XHIXHA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4-6-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Alfred ALLAMANI  Republika e Shqiperise22. Mars 1983 (41)33----2-----
 Aleksandër HISO  - (-)------------
 Endri KARAJANI  - (-)------------
 Dritan NDRECA  - (-)11--1-------
 Roflenc NELAJ  - (-)------------
 Eduard RUSTEMI  Republika e Shqiperise23. Dhjetor 1986 (37)22----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-8-----
 Stafi i Mamurras [Mamurras]

 Funksioni
Sinan BARDHI  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer