HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 27 Nentor 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 22 - E shtunë, 20. Mars 2010 - 03:00 h

BeselidhjaSkrapari
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 20 Mars 2010
Match Time :03:00 h
 
Playground :Stadiumi "Brian Filipi" - Lezhë
 

 Formacionet
PLAYERS
   Portier
   GOALKEEPER
     Mbrojtes
     Mesfushor
     DEFENDER
       Sulmues
       MIDFIELDER
         FORWARD
           TEAM STAFF
             COACHES
               COACH
                 HEAD COACH
                   MAINTAINER TEAM
                     MAINTAINER
                       MEDICAL STAFF
                         CLUB STAFF
                           Drejtor Sportiv
                             CLUB YOUTH MANAGER

                                Zevendesimet

                                Eventet
                               Gol
                               • 66' : Klaudio BORAKU ( 1 )
                                Karton i kuq
                                • 50' : Sadush DANI ( 1 )
                                 Karton i verdhe
                                 • 0' : Unkown Person ( 1 )
                                 • 21' : Sokol TOMA ( 1 )
                                 • 26' : Jasir Gëzim RRUSTJA ( 1 )
                                 • 45' : Sadush DANI ( 1 )
                                 • 50' : Sadush DANI ( 1 )
                                 • 71' : Alket KRUJA ( 1 )
                                 • 92' : Unkown Person ( 1 )
                                 • 74' : Dejan DOSTI ( 1 )
                                 • 88' : Klodian MELANI ( 1 )