HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Alket KRUJA

Personal data

Picture of Alket KRUJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Alket KRUJA
Birthday (Age):06. Qershor 1979 (45)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutPenallti e humbur
Saturday August 29ElbasanivsBeselidhja010-
Saturday August 29ElbasanivsBeselidhja100-
Wednesday September 02BeselidhjavsKamza010-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja010-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja010-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja010-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja010-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja010-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja010-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja010-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja010-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja010-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja010-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja010-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja010-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja010-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja010-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja010-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja010-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja010-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja010-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja010-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja010-
Saturday October 24BeselidhjavsBilisht Sport101-
Saturday October 31SopotivsBeselidhja101-
Saturday November 07BeselidhjavsLuftetari100-
Saturday November 21BylisvsBeselidhja100-
Saturday November 28AdavsBeselidhja100-
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja101-
Saturday December 19BeselidhjavsLushnja100-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani010-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani010-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani010-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani010-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani010-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani010-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani010-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani010-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani010-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani010-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani010-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani010-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani010-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani010-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani010-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani010-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani010-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani010-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani010-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani010-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi010-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi010-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi010-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi010-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi010-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi010-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi010-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi010-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi010-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi010-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi010-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi010-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi010-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi010-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi010-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi010-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi010-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi010-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi010-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi010-
Saturday February 27BeselidhjavsPartizani101-
Saturday March 06BurrelivsBeselidhja100-
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari010-
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari010-
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari010-
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari010-
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari010-
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari010-
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari010-
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari010-
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari010-
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari010-
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari010-
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari010-
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari010-
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari010-
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari010-
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari010-
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari010-
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari010-
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari010-
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari010-
Games total10824-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutPenallti e humbur
Kategoria 1 2009-10Beselidhja654612-
Career Total654612-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2009-102009-10BeselidhjaPLAYERS