HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Anton GRISHI

Personal data

Picture of Anton GRISHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Anton GRISHI
Nickname:Zef
Birthday (Age):09. Janar 1991 (33)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 12GramshivsBeselidhja100--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli1001-------
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja100--------
Saturday October 24BeselidhjavsBilisht Sport1002-------
Saturday October 31SopotivsBeselidhja100--1-----
Saturday November 07BeselidhjavsLuftetari1001-------
Saturday November 21BylisvsBeselidhja100--------
Saturday November 28AdavsBeselidhja100--1-----
Saturday December 05BeselidhjavsPogradeci101--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja010--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja010--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja010--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja010--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja010--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja010--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja010--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja010--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja010--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja010--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja010--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja010--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja010--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja010--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja010--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja010--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja010--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja010--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja010--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja010--------
Saturday December 19BeselidhjavsLushnja101--------
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani1001-------
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi101--1-----
Saturday February 27BeselidhjavsPartizani100--------
Saturday March 06BurrelivsBeselidhja101--------
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari100--------
Sunday March 28Bilisht SportvsBeselidhja101--------
Games total162055-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Terbuni1-1---------
Kategoria 1 2013-14Mamurras------------
Kategoria Superiore 2010-11Kastrioti4-4---11----
Kategoria 1 2009-10Beselidhja99-36-3-----
Career Total149536-41----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15TerbuniMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14MamurrasMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10BeselidhjaPLAYERS