HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 17 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Durim BRATA

Personal data

Picture of Durim BRATA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Durim BRATA
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday January 30SkraparivsGramshi100--------
Saturday February 06MemaliajvsSkrapari101--------
Saturday February 20SkraparivsSopoti1001-1-----
Saturday February 27BylisvsSkrapari100--------
Saturday March 06SkraparivsTurbina101--------
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari100--------
Saturday March 27SkraparivsAda101--------
Games total7031-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2011-12Skrapari22--4-------
Kategoria 1 2009-10Skrapari44-23-1-----
Career Total66-27-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2011-122011-12SkrapariSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10SkrapariPLAYERS