HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Sadush DANI

Personal data

Picture of Sadush DANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Sadush DANI
Birthday (Age):06. Nentor 1988 (35)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29ElbasanivsBeselidhja100--1-----
Wednesday September 02BeselidhjavsKamza100--1-----
Saturday September 19BeselidhjavsMemaliaj100--------
Saturday September 26PartizanivsBeselidhja100--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli100--------
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja100--------
Saturday October 24BeselidhjavsBilisht Sport100--------
Saturday October 31SopotivsBeselidhja100--------
Saturday November 07BeselidhjavsLuftetari100--1-----
Saturday November 28AdavsBeselidhja100--1-----
Saturday December 05BeselidhjavsPogradeci100--1-----
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja100--1-----
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani100--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja100--1-----
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi100--------
Saturday February 27BeselidhjavsPartizani1001-------
Saturday March 06BurrelivsBeselidhja100--------
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari100-12-----
Games total1800119-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Laci523---3-----
EUROPA League 2010-11Laci------------
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia1-1---------
Kategoria 1 2009-10Beselidhja1010--119-----
Career Total16124-1112-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14LaciMbrojtes
EUROPA League 2010-112010-11LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10BeselidhjaPLAYERS