HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Albano MULLAJ

Personal data

Picture of Albano MULLAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Albano MULLAJ
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29MemaliajvsBylis100--------
Wednesday September 02SkraparivsMemaliaj100--------
Saturday September 12MemaliajvsLuftetari100--------
Saturday September 19BeselidhjavsMemaliaj100--------
Saturday September 26MemaliajvsTurbina100--------
Saturday October 03KamzavsMemaliaj101--------
Saturday October 17MemaliajvsLushnja010--1-----
Saturday October 24ElbasanivsMemaliaj101--------
Saturday October 31MemaliajvsPogradeci100--------
Saturday November 07MemaliajvsBurreli100--------
Saturday November 21GramshivsMemaliaj100--1-----
Saturday November 28MemaliajvsPartizani100--------
Saturday December 05Bilisht SportvsMemaliaj100--------
Saturday December 12MemaliajvsAda100--------
Saturday December 19SopotivsMemaliaj100-11-----
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj100--------
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj100--------
Saturday March 06MemaliajvsKamza100--------
Saturday March 20LushnjavsMemaliaj100--------
Saturday March 27MemaliajvsElbasani101--------
Games total1913-13-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo------------
Kategoria 1 2009-10Memaliaj10911113-----
Career Total10911113-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10MemaliajMbrojtes