HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E shtunë, 24. Tetor 2009 - 03:30 h

ElbasaniMemaliaj
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 24 Tetor 2009
Match Time :03:30 h
 
Playground :Stadiumi "Ruzhdi Bizhuta" - Elbasan
Match referee(s):Melis DERVISHI
 

 Formacionet
PLAYERS
   Portier
    GOALKEEPER
      Mbrojtes
      Mesfushor
      DEFENDER
        Sulmues
        MIDFIELDER
          FORWARD
            TEAM STAFF
              COACHES
                COACH
                  HEAD COACH
                    MAINTAINER TEAM
                      MAINTAINER
                        MEDICAL STAFF
                          CLUB STAFF
                            Drejtor Sportiv
                              CLUB YOUTH MANAGER

                                 Zevendesimet

                                 Eventet
                                Gol
                                • 14' : Armando MEHMETAJ ( 1 )
                                 Karton i verdhe
                                 • 38' : Ganjol KACULI ( 1 )
                                 • 46' : Meklaud KASHARI ( 1 )
                                 • 52' : Altin ZHUPA ( 1 )