HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Erion TATA

Personal data

Picture of Erion TATA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erion TATA
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29MemaliajvsBylis100--------
Wednesday September 02SkraparivsMemaliaj100--------
Saturday September 12MemaliajvsLuftetari100--------
Saturday September 19BeselidhjavsMemaliaj101--------
Saturday September 26MemaliajvsTurbina010--------
Saturday October 03KamzavsMemaliaj101--------
Saturday October 17MemaliajvsLushnja010--------
Saturday October 24ElbasanivsMemaliaj101--------
Saturday October 31MemaliajvsPogradeci101--------
Saturday November 07MemaliajvsBurreli010--------
Saturday November 21GramshivsMemaliaj100--------
Saturday November 28MemaliajvsPartizani101--1-----
Saturday December 05Bilisht SportvsMemaliaj101--------
Saturday December 12MemaliajvsAda101--------
Saturday December 19SopotivsMemaliaj010--------
Saturday January 30BylisvsMemaliaj100--1-----
Saturday February 06MemaliajvsSkrapari101--------
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010--------
Saturday February 20MemaliajvsBeselidhja010--------
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010--1-----
Saturday March 20LushnjavsMemaliaj100--1-----
Saturday March 27MemaliajvsElbasani100--------
Games total1578--4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2009-10Memaliaj11744--4-----
Career Total11744--4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2009-102009-10MemaliajMesfushor