HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 08 Gusht 2022
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 19 - E shtunë, 20. Shkurt 2010 - 03:00 h

MemaliajBeselidhja
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 20 Shkurt 2010
Match Time :03:00 h
 
 

 Formacionet
PLAYERS
   GOALKEEPER
     Mesfushor
       DEFENDER
         MIDFIELDER
           FORWARD
             TEAM STAFF
               COACHES
                 COACH
                   HEAD COACH
                     MAINTAINER TEAM
                       MAINTAINER
                         MEDICAL STAFF
                           CLUB STAFF
                             Drejtor Sportiv
                               CLUB YOUTH MANAGER

                                  Zevendesimet