HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Parid BERDUFI

Personal data

Picture of Parid BERDUFI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Parid BERDUFI
Birthday (Age):25. Shtator 1985 (38)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29ElbasanivsBeselidhja100--------
Saturday September 12ElbasanivsTurbina100--------
Sunday September 20PogradecivsElbasani100--------
Saturday September 26ElbasanivsKamza100--------
Saturday October 03LushnjavsElbasani100--------
Wednesday October 07SopotivsElbasani100--------
Saturday October 17ElbasanivsAda100--------
Saturday October 24ElbasanivsMemaliaj100--------
Saturday October 31GramshivsElbasani100--------
Saturday November 07ElbasanivsPartizani100--1-----
Saturday November 21BurrelivsElbasani100--------
Saturday December 19SopotivsMemaliaj100--------
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani100--------
Saturday February 06ElbasanivsSopoti100--------
Saturday February 13SopotivsPartizani100--------
Saturday February 20ElbasanivsPogradeci100--------
Saturday February 20SkraparivsSopoti100--------
Saturday February 27SopotivsBilisht Sport100--------
Saturday March 06SopotivsBylis100--------
Saturday March 20AdavsElbasani100--------
Saturday March 20LuftetarivsSopoti100--------
Wednesday March 24SopotivsBurreli100--------
Saturday March 27SopotivsTurbina100--------
Games total2300--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2010-11Mamurras1-1---------
Kategoria 1 2009-10Elbasani88----1-----
Career Total981---1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2010-112010-11MamurrasMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10ElbasaniPortier