HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 29 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Erjol MERXHA

Personal data

Picture of Erjol MERXHA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erjol MERXHA
Birthday (Age):21. Prill 1979 (45)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29ElbasanivsBeselidhja100--------
Saturday September 12ElbasanivsTurbina100--------
Sunday September 20PogradecivsElbasani101--------
Saturday September 26ElbasanivsKamza100--------
Saturday October 03LushnjavsElbasani101--------
Wednesday October 07SopotivsElbasani100--------
Saturday October 17ElbasanivsAda100--------
Saturday October 24ElbasanivsMemaliaj100--------
Saturday October 31GramshivsElbasani100--------
Saturday November 07ElbasanivsPartizani100--------
Saturday November 21BurrelivsElbasani100--------
Saturday November 28ElbasanivsSkrapari100--------
Saturday December 05LuftetarivsElbasani1011-------
Saturday December 12ElbasanivsBilisht Sport101--------
Saturday December 19BylisvsElbasani100--------
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani101--------
Saturday February 06ElbasanivsSopoti100--------
Saturday February 13TurbinavsElbasani100--------
Saturday February 20ElbasanivsPogradeci100--1-----
Saturday February 20KamzavsElbasani100--1-----
Sunday March 07ElbasanivsLushnja100--------
Saturday March 20AdavsElbasani100--------
Saturday March 27MemaliajvsElbasani101--------
Games total23061-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani11-1--------
Kategoria 1 2013-14Elbasani------------
Kategoria 1 2012-13Elbasani------------
Kategoria 1 2011-12Elbasani11----------
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani1212-1313-----
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari------------
Kategoria 1 2009-10Elbasani1111-12-2-----
Career Total2525-3515-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniMbrojtes
Kategoria 1 2012-132012-13ElbasaniSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12ElbasaniSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10ElbasaniMesfushor