HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 17 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Bashkim GAXHAJ

Personal data

Picture of Bashkim GAXHAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Bashkim GAXHAJ
Birthday (Age):18. Tetor 1982 (38)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 12MemaliajvsLuftetari100--1-----
Saturday September 19LuftetarivsBilisht Sport1001-------
Saturday September 26BurrelivsLuftetari100--------
Saturday October 03LuftetarivsPartizani100--1-----
Sunday October 18SopotivsLuftetari100--------
Saturday October 24LuftetarivsBylis100--2-----
Saturday November 07BeselidhjavsLuftetari100-1------
Saturday December 05LuftetarivsElbasani100--1-----
Saturday December 12KamzavsLuftetari100--1-----
Saturday December 19LuftetarivsGramshi100--------
Saturday January 30LuftetarivsLushnja100--1-----
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj100--------
Saturday February 27LuftetarivsBurreli100-1------
Saturday March 27BylisvsLuftetari100--1-----
Games total1400128-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2011-12Luftetari22----------
Kategoria 1 2010-11Luftetari22----1-----
Kategoria 1 2009-10Luftetari88--128-----
Career Total1212--129-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2011-122011-12LuftetariMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11LuftetariMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10LuftetariPLAYERS