HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 23 - E shtunë, 27. Mars 2010 - 04:00 h

Bylis Luftetari
1 0

 Detajet e ndeshjes
Match Date : E shtunë, 27 Mars 2010
Match Time : 04:00 h
 
Playground : Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s): Albert KASTRATI
 

 Formacionet
PLAYERS
Portier
Mbrojtes
GOALKEEPER
DEFENDER
Mesfushor
MIDFIELDER
Sulmues
FORWARD
TEAM STAFF
COACHES
COACH
HEAD COACH
MAINTAINER TEAM
MAINTAINER
MEDICAL STAFF
CLUB STAFF
Drejtor Sportiv
CLUB YOUTH MANAGER

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
 • 65' : Romeo HAMZAI ( 1 | Penallti )
  Karton i verdhe
  • 73' : Dusan POPOVIC ( 1 )
  • 45' : Sokol XHIXHA ( 1 )
  • 55' : Bashkim GAXHAJ ( 1 )
  • 69' : Besmir SINANI ( 1 )
  • 7' : Erald PUSTINA ( 1 )