HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Maringlen KULE

Personal data

Picture of Maringlen KULE
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Maringlen KULE
Birthday (Age):12. Mars 1983 (41)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29MemaliajvsBylis100--------
Wednesday September 02BylisvsPartizani100--------
Saturday September 12BurrelivsBylis100--------
Saturday September 19BylisvsGramshi1001-------
Saturday September 26SkraparivsBylis100--------
Saturday October 03BylisvsSopoti100--------
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis101--------
Saturday October 24LuftetarivsBylis100--------
Saturday October 31BylisvsAda100--------
Saturday November 07TurbinavsBylis100--------
Saturday November 21BylisvsBeselidhja100--------
Saturday November 28LushnjavsBylis100--------
Saturday December 05BylisvsKamza1001-1-----
Saturday December 12PogradecivsBylis100--------
Saturday December 19BylisvsElbasani100--------
Saturday January 30BylisvsMemaliaj100--------
Saturday February 06PartizanivsBylis100--------
Saturday February 13BylisvsBurreli100--------
Saturday February 20GramshivsBylis100--------
Saturday February 27BylisvsSkrapari1001-1-----
Saturday March 06SopotivsBylis100--------
Saturday March 20BylisvsBilisht Sport100--------
Saturday March 27BylisvsLuftetari100--------
Games total23013-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2013-14Albpetrol------------
Kategoria Superiore 2012-13Tomori11----------
Kategoria Superiore 2012-13Bylis------------
Kategoria Superiore 2011-12Bylis1055---1-----
Kategoria Superiore 2010-11Bylis77--1-4-----
Kategoria 1 2009-10Bylis1212--3-2-----
Career Total30255-4-7-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14AlbpetrolMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10BylisMesfushor


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisTranjer