HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 04 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Maringlen KULE

Personal data

Picture of Maringlen KULE
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Maringlen KULE
Birthday (Age):12. Mars 1983 (40)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday September 16LacivsBylis100--------
Sunday September 25BylisvsKamza010--------
Monday October 03TeutavsBylis101--------
Friday October 14BylisvsKastrioti100--------
Sunday October 23TiranavsBylis100--------
Monday October 31BylisvsFlamurtari100--------
Saturday November 05VllazniavsBylis101--------
Saturday November 19BylisvsPogradeci100--------
Saturday November 26BylisvsApolonia010--------
Monday December 05SkenderbeuvsBylis100--------
Saturday December 17BylisvsTomori100--------
Friday December 23DinamovsBylis100--------
Sunday March 11KamzavsBylis101--1-----
Saturday March 31BylisvsTirana010--------
Sunday April 08FlamurtarivsBylis100--------
Saturday April 14BylisvsVllaznia010--------
Wednesday April 25ApoloniavsBylis101--------
Sunday April 29BylisvsSkenderbeu010--------
Friday May 11BylisvsDinamo100--------
Games total1454--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2013-14Albpetrol------------
Kategoria Superiore 2012-13Bylis------------
Kategoria Superiore 2012-13Tomori11----------
Kategoria Superiore 2011-12Bylis1055---1-----
Kategoria Superiore 2010-11Bylis77--1-4-----
Kategoria 1 2009-10Bylis1212--3-2-----
Career Total30255-4-7-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14AlbpetrolMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10BylisMesfushor


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisTranjer