HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 27 Janar 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 24 - E diel, 29. Prill 2012 - 14:00 h

BylisSkenderbeu
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 29 Prill 2012
Match Time :14:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Rejdi AVDO, Albano JANKU, Lorenc JEMINI, Denis REXHA
 
Spektatore: 2.000
Weather:sunny
Fieldcondition:dry

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Karton i kuq
  • 93' : Sebino PLAKU ( 1 | Grindje )
  Karton i verdhe
  • 84' : Stivi FRASHERI ( 1 )
  • 87' : Hektor IDRIZI ( 1 )
  • 50' : Erbim FAGU ( 1 )
  • 88' : Sebino PLAKU ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
  • 93' : Stivi FRASHERI ( 1 | Grindje )